Konkurs na dyrygenta Miejskiej Orkiestry Dętej

Suwalski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na stanowisko dyrygenta Miejskiej Orkiestry Dętej działającej przy SOK. 

 

Konkurs ma na celu wyłonienie dyrygenta Miejskiej Orkiestry Dętej. Odpowiedni kandydat powinien posiadać przygotowanie dyrygenckie i doświadczenie w prowadzeniu orkiestry i dyrygowaniu zespołem oraz umiejętność gry na instrumencie dętym. Wskazane jest także doświadczenie w prowadzeniu chóru oraz dyspozycyjność i zaangażowanie. Mile widziane będą ukończone kursy podyplomowe w zakresie dyrygentury i nagrody w konkursach dyrygenckich. 

Dyrygent Miejskiej Orkiestry Dętej odpowiedzialny będzie m.in. za: aktywny nabór muzyków do orkiestry oraz prowadzenie prób, koncertów, sesji nagraniowych itp. orkiestry. Będzie także, w zależności od potrzeb, brał udział w projektach artystycznych Suwalskiego Ośrodka Kultury i Miasta Suwałki, tj. koncertach, nagraniach, warsztatach oraz wyjazdach Miejskiej Orkiestry Dętej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki, pok. nr 2.19 lub w formie elektronicznej. Zgłoszenie powinno zawierać dane osobowo-adresowe kandydata i być opatrzone dopiskiem: KONKURS NA DYRYGENTA – Miejska Orkiestra Dęta w Suwałkach. SZCZEGÓŁY KONKURSU >>

Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 1.06.2021 r. do godz. 12:00. 


 

Kategoria: Archiwum