Koncert zespołu Night Come i gości

Zapraszamy na 22. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2021, które odbędzie się 19 listopada 2021 r. o godz. 19.00 w Rozmarino. W ramach spotkania odbędzie się koncert zespołu Night Come i gości – muzyków, którzy współpracowali z zespołem. Jako suport wystąpi zespół Filmia z Suwałk. 

19.11.2021, godz. 19.00
Rozmarino, ul. Kościuszki 75

wstęp wolny | wejściówki (2 bilety/osobę) dostępne do odbioru – od 15 listopada w informacji SOK, ul. T. Noniewicza 71
liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door >>

Podczas 22 spotkania Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zobaczymy muzyków, którzy współpracowali z zespołem Night Come. Nie zabraknie występów zaproszonych gości. Na scenie Rozmarino grupa Night Come zaprezentuje nowe kompozycje, ale nie zabraknie dobrze znanych utworów zespołu w zupełnie nowych aranżacjach.

Wszystkie koncerty i spotkania realizowane będą w ramach projektu pn.”Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Fan Clubie Bluesa”. Projekt finansowany jest przez Urząd Miejski w Suwałkach w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.


Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum