Koncert zespołu MUV. Otwarcie SOK Noniewicza 71

Uroczyste otwarcie budynku SOK przy ul. Noniewicza po rewitalizacji odbędzie się w walentynkowy weekend. Mamy nadzieję, że będzie to miły prezent dla wszystkich zakochanych… w kulturze. Zapraszamy na trzy dni z muzyką – zagramy aż sześć koncertów! Wystąpią lokalne zespoły oraz goście spoza Suwałk. W koncertowym line-upie zespół MUV.

16.02.2020, godz. 18.00
SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

Uroczyste otwarcie Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Teofila Noniewicza odbędzie się w walentynkowy weekend 14-16 lutego. Mamy nadzieję, że to będzie miły prezent dla wszystkich mieszkańców Suwałk zakochanych… w kulturze. Zapraszamy na trzy dni doskonałej muzyki. Wystąpią zespoły z Suwałk i okolic oraz zaprzyjaźnieni goście spoza miasta, między innymi zespół MUV. To piątka muzyków z Suwałk i okolicy lubiących razem grać. Mówią o sobie, że płyną przez życie z dźwiękiem i takie właśnie są ich koncerty – pełne muzyki i emocji. Muzycznie obracają się w kręgu rocka, funku, reggae i drum’n bassu, ale są otwarci na spontaniczne pomysły.


Oficjalne otwarcie SOK Noniewicza 71 zaplanowano na piątek, 14.02 w południe. Tego samego dnia o godz. 18.00, w nowo otwartej po remoncie Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 odbędzie się wernisaż IV Suwalskiego Salonu Sztuki – obszernej zbiorowej wystawy prac artystów związanych z Suwałkami i Suwalszczyzną. Zaprezentujemy aktualne dokonania blisko 40 czynnych artystycznie malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników oraz fotografików z miasta i regionu.

Po wernisażu otwieramy podwoje klubu muzycznego. Zaczynamy o godz. 19.00 mocnym uderzeniem – w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni klubowej odbędą się koncerty zespołów PROFORMA z Olsztyna i rockowo-bluesowego BANG ON! BLUES. Muzycznie i bardzo różnorodnie będzie już do końca weekendu. W sobotę wieczorem zapraszamy na koncerty zespołów PIANO BLUES BAND oraz NOCNY PATROL. Niedzielny wieczór spędzimy razem z muzyką zespołu MUV oraz znanej grupy DRESZCZ. Weekendowe koncerty rozpoczynają się o godz. 18.00, wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące otwarciu jest nieodpłatny. Szczegółowy program >>

Sponsorzy koncertów otwarcia:

oraz Bar AIDA


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące