Koncert zespołu Bang On! Blues. Otwarcie SOK Noniewicza 71

Uroczyste otwarcie budynku SOK przy ul. Noniewicza po rewitalizacji odbędzie się w walentynkowy weekend. Mamy nadzieję, że będzie to miły prezent dla wszystkich zakochanych… w kulturze. Zapraszamy na trzy dni z muzyką – zagramy aż sześć koncertów! Wystąpią lokalne zespoły oraz goście spoza Suwałk. W koncertowym line-upie znany z występów na SBF zespół Bang On! Blues.

14.02.2020, godz. 20.00
SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

Zapraszamy na trzy dni doskonałej muzyki. Wystąpią zespoły z Suwałk i okolic oraz zaprzyjaźnieni goście spoza miasta, między innymi zespół BANG ON! BLUES. To blues-rockowy projekt doświadczonych muzyków pochodzących z północno-wschodniej Polski. Zespół występuje w składzie: laureat telewizyjnego show Mam Talent! Piotr Karpienia (śpiew, gitara), dyrektor Suwałki Blues Festival Bogdan Topolski (gitara), Rafał Lemieszko (bass) i Piotr Mikulski (perkusja).

W ramach różnych projektów grali i grają nie tylko na polskich scenach, występowali również w Irlandii, Francji (Bay Car Blues Festival), Niemczech, Czechach (Prerov Jazz Festival), Rosji, na Litwie (Bliuzo Naktys), Łotwie (Baltic Blues Contest), Szwecji, Szwajcarii (Sierre Blues Festival) i w Norwegii (Notodden Blues Festival). W 2019 wystąpili na Sierre Blues Festival 2019 obok takich wykonawców jak Walter Trout (USA), Eric Gales (USA) czy Souther Avenue (USA).


Oficjalne otwarcie SOK Noniewicza 71 zaplanowano na piątek, 14.02 w południe. Tego samego dnia o godz. 18.00, w nowo otwartej po remoncie Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 odbędzie się wernisaż IV Suwalskiego Salonu Sztuki – obszernej zbiorowej wystawy prac artystów związanych z Suwałkami i Suwalszczyzną. Zaprezentujemy aktualne dokonania blisko 40 czynnych artystycznie malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników oraz fotografików z miasta i regionu.

Po wernisażu otwieramy podwoje klubu muzycznego. Zaczynamy o godz. 19.00 mocnym uderzeniem – w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni klubowej odbędą się koncerty zespołów PROFORMA z Olsztyna i rockowo-bluesowego BANG ON! BLUES. Muzycznie i bardzo różnorodnie będzie już do końca weekendu. W sobotę wieczorem zapraszamy na koncerty zespołów PIANO BLUES BAND oraz NOCNY PATROL. Niedzielny wieczór spędzimy razem z muzyką zespołu MUV oraz znanej grupy DRESZCZ. Weekendowe koncerty rozpoczynają się o godz. 18.00, wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące otwarciu jest nieodpłatny. Szczegółowy program >>

Sponsorzy koncertów otwarcia:

oraz Bar AIDA


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

 

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące