Koncert ośmiu muzyków na 8. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

30 maja zapraszamy na 8. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Tym razem przy dźwiękach wydobywanych z instrumentów przez zespół Piano Blues Band. W programie standardy bluesowe oraz kompozycje stworzone przez członków grupy.

Czwartek, 30.05.2019, godz. 19:00
Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

wstęp wolny | rezerwacja stolików: 87 563 24 00

Zespół Piano Blues Band powstał w 2009 roku. Początkowo składał się z trzech muzyków i grał głównie standardy bluesowe.

Na jednej scenie grał z Suwalską Orkiestrą Kameralną, włączał się w uczczenie pamięci Tadeusza Nalepy, a także dwukrotnie wystąpił podczas Suwałki Blues Festival – w 2014 i 2015 roku.

Obecnie zespół liczy osiem osób. W repertuarze zespołu znajdziemy kompozycje lidera zespołu, pianisty i aranżera Krzysztofa Krzesickiego oraz standardy bluesowe.

W Piano Blues Band grają obecnie:
Krzysztof Krzesicki – lider, piano, aranżacje
Michał Sowul – śpiew
Michał Waraksa – gitara basowa
Michał Letkiewicz – perkusja
Tomasz Kierejsza – gitara
Kacper Surażyński – trąbka
Dominik Kosiński – saksofon
Szymon Koprowski – puzon

Zapraszamy do zapisania się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy, pisząc w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Kategoria: Archiwum