ODWOŁANE | “Lunch o północy” bawi, podnieca, intryguje

Ta brawurowa komedia to znani aktorzy, wartka akcja i ogromna dawka humoru! W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do niewykończonego jeszcze domu, poznaną przez internetowy portal parę. Ma to być niespodzianka i oryginalny prezent dla jego żony Barbary. Czy do ich nowego lokum zapukają właściwi goście? 

UWAGA! spektakl odwołany

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z informacją od organizatora spektaklu:

Szanowni Państwo, Agencja Artystyczna CERTUS z przykrością informuje, że spektakl teatralny “Lunch o północy” z przyczyn od nas niezależnych (COVID-19) zostaje odwołany. O nowym terminie poinformujemy Państwa jak najszybciej jak tylko to będzie możliwe. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym czasie.

24.10.2020, godz. 16.00, 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 90 i 70 zł
KUP TERAZ >> (godz. 16.00)  |  KUP TERAZ >> (godz. 19.00) lub w kasie SOK

organizator: Agencja Artystyczna Certus

“Lunch o północy” to znani aktorzy, wartka akcja i ogromna dawka humoru! W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do niewykończonego jeszcze domu, poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić frywolne party. Ma to być niespodzianka i prezent dla jego żony Barbary. Jednak, jak to zwykle w farsach bywa, do ich nowego lokum trafiają zupełnie inni ludzie. Omyłkowe spotkanie powoduje nieoczekiwany zwrot akcji i staje się początkiem nowej historii, historii o małżeństwie, miłości, seksie i skrywanych marzeniach. Najnowsza sztuka Jakuba Przebindowskiego, autora takich sztuk, jak „Antoine”, „Botox” czy „Hiszpańska Mucha” to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. 

Obsada:
Joanna Kurowska,
Piotr Gąsowski,
Anna Iberszer,
Jakub Przebindowski

Twórcy:
autor – Jakub Przebindowski
reżyseria – Jakub Przebindowski
choreografia – Anna Głogowska
kostiumy – Anna Czyż
scenografia – Wojciech Stefaniak

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum