Komedia “Kobieta idealna” na scenie SOK

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans. Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim?

7.11.2021, godz. 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

UWAGA! Krakowska Fundacja Teatralna, organizator spektaklu teatralnego “Kobieta idealna”, planowanego na 24 kwietnia o godz. 20.00 w Sali im. A. Wajdy SOK, informuje o zmianie terminu  na 7.11.2021 r. o godz. 20.00. Bilety zachowują ważność

Bilety: 75 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
organizator: Agencja Promocyjna-Koncertowa Syndykat Artystyczny Leszek Kwiatkowski

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Znakomite role, zabawne sytuacje, intrygi, niespodziewane zwroty akcji i dużo mądrego, dobrego humoru. Zabawa dla wszystkich. A wszystko to dzięki znakomitym aktorom – znanym z wielu ról filmowych i teatralnych.

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawiają się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard, to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował, aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Obsada w Suwałkach:
Magdalena Wójcik
Artur Dziurman
Mikołaj Krawczyk
Piotr Skarga

Twórcy:
reżyseria – Stefan Friedman, Adrianna Biedrzyńska
scenariusz – Adrianna Biedrzyńska, Agnieszka Szygenda
kostiumy, scenografia – Małgorzata Tarasiewicz-Wosik
muzyka – Mariusz Telicki
producent – Leszek Kwiatkowski

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >>

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że Krakowska Fundacja Teatralna, organizator spektaklu teatralnego “Kobieta idealna”, planowanego na 14 listopada o godz. 20.00 w Sali im. A. Wajdy SOK, z przyczyn niezależnych zmienił termin wystawienia spektaklu na 28 lutego 2021 r. o godz. 20.00. Zakupione bilety zachowują ważność.  Oświadczenie organizatora TUTAJ >>.

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że Krakowska Fundacja Teatralna, organizator spektaklu teatralnego “Kobieta idealna”, planowanego na 4 października o godz. 20.00 w Sali im. A. Wajdy SOK, z przyczyn niezależnych zmienił termin wystawienia spektaklu na 14 listopada 2020 r. o godz. 20.00. Zakupione bilety zachowują ważność.  Oświadczenie organizatora TUTAJ >>.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Teatr, Wydarzenia nadchodzące