Kolorowe ,,Muszelki Wigier” na deszczowe popołudnia. Zapraszamy przed telewizory

XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2017” była pełna niezwykłych wydarzeń. Na początek można było obejrzeć niezwykłą baśń taneczną „Alicja w Krainie Czarów”, drugiego dnia festiwalu zachwycający pokaz tańca dała gruzińska Dance Folk Group ROKVA, a na koniec odbył się pełen wzruszeń koncert wspomnieniowy z piosenkami Adama Kreczmara, Jonasza Kofty i Jacka Janczarskiego. Od festiwalu minęło już kilka miesięcy i jest okazja przypomnieć sobie te piękne majowe dni. Na antenie TVP Białystok.

Pierwszą część reportażu z ,,Muszelek Wigier” na antenie TVP3 Białystok za nami. W poniedziałek, 18 września drugi fragment tego, co działo się w Suwalskim Ośrodku Kultury pod koniec maja (25-27.05.2017). Przed ekrany telewizorów zapraszamy o 17:30.

Jeszcze większa gratka czeka na wszystkich telewidzów 23 września, także o 17:30. Wówczas będzie można obejrzeć premierowy materiał z festiwalu. Tych fragmentów koncertu nie emitowano jeszcze nigdzie.

 XVII edycję festiwalu można też powspominać, oglądając zdjęcia Piotra Kopciała:

Wspomnienia wróciły. Uczestnicy „Muszelek Wigier” najpiękniej jak umieli zaśpiewali przeboje Kreczmara, Kofty i Janczarskiego

Show gościa specjalnego „Muszelek Wigier 2017”. Gruzińska ROKVA zachwyciła widzów

Gala Festiwalowa zakończyła „Muszelki Wigier 2017”. Najlepsi odebrali nagrody

Kategoria: Archiwum