Kolacja dla głupca. Teatralny hit

Hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów  w reżyserii Cezarego Żaka i nowej, gwiazdorskiej obsadzie, w komiczny sposób ukazuje nasze słabości i wady. Ta brawurowa komedia to znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

11.06.2022, godz. 16.00, 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 110 i 90 zł   godz. 16.00 KUP TERAZ >>   |   godz. 19.00 KUP TERAZ >>  lub w kasie SOK
organizator: Agencja Artystyczna Certus

Tytułowa “Kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji, a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

 

 

Reżyseria:
Cezary Żak

Obsada:
Cezary Żak
Bartłomiej Topa
Małgorzata Pieczyńska
Agnieszka Więdłocha/Marta Chodorowska
Michał Zieliński

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

Zdjęcia: Agencja Artystyczna Certus, fot. Marek Matusiak

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum