Kochasz śpiewać? Suwałki Gospel Choir czeka właśnie na Ciebie

Śpiewali z najlepszymi, teraz Ty możesz śpiewać razem z nimi. Suwałki Gospel Choir to energia, pasja, radość, entuzjazm oraz występy z gwiazdami z kraju i zagranicy podczas koncertów Soulwałki Gospel Festival. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.

wtorki i czwartki, godz. 17.00-18.00
sala 1.20, I piętro, ul. Jana Pawła II 5

Dla kogo: młodzież i dorośli
Zajęcia: wtorki czwartki, godz. 17.00-18.00
Gdzie: sala 1.20 (I piętro), SOK, ul. Jana Pawła II 5

W programie zajęć: nauka i doskonalenie techniki śpiewu rozrywkowego oraz utworów gospel oraz warsztaty i wspólne występy z gwiazdami muzyki gospel.

Nabór do chóru jest możliwy w trakcie całego sezonu.
Miesięczna opłata za uczestnictwo w zajęciach: 25 zł. 

Zamknij oczy i otwórz duszę, a twoje serce zacznie bić w rytmie gospel. Ta muzyka ma potężną moc jednoczenia ludzi, błyskawicznie uwodzi duszę i ożywia ciało. Gospel to coś więcej niż muzyka – to filozofia życiowa i poczucie wspólnoty.” Anna Szafranowska

Suwałki Gospel Choir – pierwszy i jedyny suwalski chór gospel, założony w 2006 r. i prowadzony przez Annę Szafranowska. SGC to grupa pasjonatów wspólnego śpiewu i muzyki. To nie tylko chór, to także zgrana paczka przyjaciół połączona miłością do gospel. Śpiewają z energią i radością, chętnie dzieląc się swoją pasją podczas koncertów. Mogą się pochwalić współpracą i występami z profesjonalnymi wokalistami, dyrygentami i kompozytorami z Polski i zagranicy, m.in.: VOO VOO, Waglewski Fish Emade, Norris Garner (USA), Philip Carter (USA), Michele John (GB), John Tillery (USA), Isaac E, Howard (USA), Colin Vassel (GB), Lea Kjeldsen (Dania), Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki (Sound’n’Grace,), Gabi Gąsior (Holy Noiz), Beata Stasiak (Soul Connection Gospel Grup), Szymon Markiewicz (PL/USA) oraz chórami Living Sacrifice (USA), Sound of Victory (USA), Joyces Gospel Choir (Dania). Występowali na festiwalach Foozas 2009 (Litwa), Suwałki Blues Festival (2010, 2016, ???), Jesień z Bluesem (2010); koncertowali również w Niemczech i na Litwie.

Anna Szafranowska – instruktor pracowni muzycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury. Wokalistka, dyrygentka i założycielka Suwałki Gospel Choir. Pomysłodawczyni  i dyrektor artystyczny festiwalu muzyki gospel Soulwałki Gospel Workshop (edycje 2016-2019), na który zaprasza największe gwiazdy gospel z Polski i świata. W latach 2002-2005 związana z najstarszym polskim chórem gospel Kraków Gospel Choir.


 

Kategoria: Muzyka i taniec, Nabór