Klub Czarnego Krążka. Przynieś własnego winyla

Gramofonowe, winylowe, czarne, analogowe. Odkopane na strychach lub w piwnicach urzekają magią dźwięku. Zapraszamy wszystkich miłośników takich płyt i muzyki w ogóle na spotkania, podczas których będziemy dzielić się ulubionymi nagraniami cenionych wykonawców odsłuchiwanych na klasycznym gramofonie. Pierwsze spotkanie już we wrześniu.

Sobota, 19.09.2020, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona, zalecana rezerwacja miejsca, tel. 87 563 85 47

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który rozpoczyna działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania będzie prowadził znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który podzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom będzie towarzyszyło odsłuchiwanie ulubionych nagrań ich uczestników. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów, wspólnego posłuchania i rozmowy.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.


 

Kategoria: Archiwum