Klub Czarnego Krążka. Muzyka lat 80. XX wieku

Lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku to to nie tylko patetyczne protest-songi, w których artyści rzucali muzyczną rękawicę reżimowi odpowiedzialnemu za stan wojenny. W tym samym czasie nastąpił też spóźniony wybuch polskiego rocka i z okien polskich blokowisk rozlegały się zupełnie inne brzmienia. Na spotkanie z muzyką zespołów Perfect, Dezerter, Brygada Kryzys, Rezerwat, Krzak, Lombardu, Kasy Chorych, TSA, Lady Pank, Republiki, Porter Band oraz Martyny Jakubowicz zaprasza Tomasz Kierejsza.

13.05.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum