Klub Czarnego Krążka. Co słychać na winylach znad Dunaju?

Gramofonowe, winylowe, czarne, analogowe. Odkopane na strychach lub w piwnicach urzekają magią dźwięku. Tym razem posłuchamy muzyki znad Dunaju lat 70. dwudziestego wieku. Zapraszamy wszystkich miłośników takich płyt i muzyki w ogóle.

Piątek, 16.10.2020, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | zalecana rezerwacja miejsca, tel. 87 563 85 47 
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.


 

Kategoria: Archiwum