KLASYKA-MUSICAL-GOSPEL | WARSZTATY WOKALNE

Zapraszamy na warsztaty wokalne do Suwalskiego Ośrodka Kultury, gdzie będziecie mieli okazję poznać różnorodne techniki śpiewu. Podejmiemy pracę nad prawidłowym oddechem, a także zajmiemy się interpretacją kreatywną w utworach. Zapraszamy również osoby początkujące, które dopiero chcą rozpocząć swoją historię ze śpiewem. To znakomita okazja, żeby poznać osoby, które podzielają pasję do muzyki!

5.11.2022, godz. 14.00-18.00
Sala Prób, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 50 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Zapraszamy na warsztaty wokalne do Suwalskiego Ośrodka Kultury, gdzie będziecie mieli okazję poznać różnorodne techniki śpiewu. Podejmiemy pracę nad prawidłowym oddechem, a także zajmiemy się interpretacją kreatywną w utworach.
Zapraszamy również osoby początkujące, które dopiero chcą rozpocząć swoją historię ze śpiewem. To znakomita okazja, żeby poznać osoby, które podzielają pasję do muzyki!

Zajęcia poprowadzą: Anna Szafranowska, dr Ignacy Ołów oraz Emil Kulbacki.

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych.
 

 

 

 

ANNA SZAFRANOWSKA

Animator i menadżer kultury, instruktor teatralny, pedagog, Mentor Kultury Regionalnej. W latach 2005- 2012 nauczyciel – instruktor śpiewu tradycyjnego (pieśni polskie, ukraińskie, rosyjskie, romskie, bułgarskie) w Młodzieżowym Domu Kultury w Suwałkach. Instruktor śpiewu gospel, dyrygentka i założycielka chóru gospel – „Suwałki Gospel Choir” w Młodzieżowym Domu Kultury w Suwałkach. Organizatorka wielu warsztatów muzyki i śpiewu Gospel w Suwałkach, Alitusie i Druskiennikach na Litwie. W latach 2007-2011 instruktor zajęć teatralnych i zajęć śpiewu tradycyjnego w Ośrodku Kultury w Sejnach. W latach 2009-2010 nauczyciel muzyki romskiej i zajęć teatralnych w Parafialnej Szkole Romskiej w Suwałkach.

IGNACY OŁÓW

Profesor oświaty, dr sztuk muzycznych, chórmistrz, założyciel i dyrygent chóru żeńskiego Cantilena przy II Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach oraz chóru mieszanego PRIMO, działającego przy Stowarzyszeniu Kulturalno-Społecznym PRIMO, wykładowca akademicki w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. Obecnie Dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury.

EMIL KULBACKI

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie Filii w Białymstoku. Od lat działający w różnych zespołach muzycznych jako czynny muzyk-instrumentalista, wokalista, aranżer, kompozytor, a także jako instruktor muzyczny. Jest również instruktorem tańca sportowego.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją 

Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum