Kabaret Literacki Rozłogi | Święta za pasem

Kabaret Literacki Rozłogi zaprasza na spotkanie z największą poezją oraz muzyką najznamienitszych kompozytorów, które odbędzie się w nastroju zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023. W programie znajdą się szlagiery z kanonu polskiej piosenki poetyckiej wykonywane przez wokalistki i wokalistę z Zespołu “Wspomnień Czar” przeplatane wątkami poetyckimi twórczości znanych poetów polskich. Będzie refleksyjnie, lirycznie, świątecznie i… kabaretowo.

 
14.12.2022, godz. 18.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Kabaret Literacki Rozłogi zaprasza na spotkanie z największa poezją wielkich poetów oraz muzyką najznamienitszych kompozytorów, odbędzie się w nastroju okresu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023. W programie znajdą się szlagiery z kanonu polskiej piosenki poetyckiej wykonywane przez wokalistki i wokalistę z Zespołu ” Wspomnień Czar” przeplatane wątkami poetyckimi twórczości znanych poetów polskich. Będzie refleksyjnie, lirycznie, świątecznie i… kabaretowo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wystąpi “Zespół Wspomnień Czar” w składzie:
1. Irena Aleksandrow
2. Zbigniew Auron
3. Danuta Zaworska Jurkowska
4. Dawid Zwiewka – aranżer i akompaniator
 
Prowadzący koncert: Bogdan Byczkowski.
 
W lutym 2022 ze sceny Kawiarenki Artystycznej został ogłoszony konkurs na napisanie skeczu lub humoreski rozgrywających się w suwalskich realiach. W czasie występu zostanie zaprezentowana zwycięska opowiastka.
 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum