Jubileuszowy spektakl Studia Tańca RADOŚĆ

Porywające widowisko taneczne, w którym w wykonaniu blisko 120 młodych tancerzy zobaczymy fragmenty spektakli taneczno-teatralnych „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”, „Alicja z Krainy Czarów”, „Opowieści ze Śnieżnej Krainy”, nieprezentowane wcześniej programy oraz cztery premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia istnienia RADOŚCI.

5.06.2022, godz. 15.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

Bilety: 20 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%
zamów transport door-to-door >>

W programie spektaklu zobaczymy zarówno zachwycające synchronizacją układy taneczne, jak i przykuwające wzrok występy solowe, m.in. wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca, czyli powietrzny taniec z szarfą oraz dynamiczny street dance. Na żywo zabrzmi zachwycająca „Sonata księżycowa” Ludwiga van Beethovena, na naszych oczach powstanie prawdziwe graffiti! Całość dopełni ledowa oprawa świetlna, dzięki której wyczarujemy zaskakujące scenografie. Gośćmi spektaklu będą wokaliści – suwalczanie Miłosz Bobrowski i Helena Taudul-Łobacz. Reżyserką i choreografką widowiska jest Iryna Popova. 

Studio Tańca RADOŚĆ działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od 2016 r. pod kierunkiem Iryny Popovej, doświadczonej pedagożki i choreografki. Przez ten czas na zajęcia uczęszczało ponad pięciuset uczestników w wieku od 4 do 17 lat. Suwalska publiczność mogła podziwiać młodych artystów w produkcjach taneczno-teatralnych Suwalskiego Ośrodka Kultury: “Zuzi i przyjaciołach”, “Doktorku Honorku”, “Alicji w Krainie Czarów” czy “Opowieściach ze Śnieżnej Krainy”, a także podczas wielu uroczystości i imprez miejskich. 

Ich talent i profesjonalizm doceniają jurorzy krajowych i międzynarodowych wydarzeń. RADOŚĆ jest m.in. laureatem I miejsca i nagrody publiczności Festiwalu Neos Marmaras (Grecja, 2018), I miejsca Karnawału Dance Fest (Białystok, 2019) i Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Tanecznego Adriatic Zadar Open (Chorwacja, 2020).

Czas trwania: około 60 minut.  
Spektakl familijny dla dzieci (4+) i młodzieży.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum