Jest więcej biletów na “Jezioro Łabędzie”

Październikowy balet “Jezioro Łabędzie” cieszy się dużym zainteresowaniem. W sprzedaży pojawiła się w piątek dodatkowa pula biletów.

15 października na Dużej Scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury Royal Russian Ballet zaprezentuje “Jezioro Łabędzie”. Bilety na niezwykłe wydarzenie są w cenie: 110, 95 i 80 złotych.

Arcydzieło Piotra Czajkowskiego. Niezwykła historia miłosna z morałem w tle, która od ponad stu lat zachwyca publiczność na całym świecie – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o “Jeziorze Łabędzim” Royal Russian Ballet.

W piątek w sprzedaży (w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu) pojawiła się dodatkowa pula biletów na “Jezioro Łabędzie”. Do kupienia są zarówno najdroższe bilety, jak i te najtańsze. W bardzo dobrych miejscach. Kto więc jeszcze nie zdążył kupić biletu, ma szansę nabyć go teraz.

Jednocześnie informujemy, że 16 października o 19:30 “Jezioro Łabędzie” zostanie zaprezentowane na Dużej Scenie SOK po raz drugi. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu.

Kategoria: Archiwum