Jesienny Alfabet Wyobraźni

Kasztanowe ludziki to jedna z popularnych jesiennych zabaw, do której podejść można na wiele sposobów. My stworzymy nie tylko ludziki, ale i zwierzątka oraz inne stworki, z kasztanów, łupin, listków i patyczków. Przynieście kasztany, żołędzie i co Wam podpowiada wyobraźnia, a własnoręcznie wykonane skarby zabierzecie do domu. 

Piątek, 5.10.2018, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

Podczas kolejnego Alfabetu Wyobraźni, familijnego spotkania z panem Mietkiem i Sztuką zbudują bajkowe kasztanowe ludziki i zwierzątka – postacie z listków, żołędzi, kasztanków, orzeszków i innych naturalnych ciekawych elementów jesiennej przyrody. Tradycyjnie, za pomocą wykałaczek, nowocześnie, z użyciem gorącego kleju, kreatywnie, za pomocą plasteliny, a Pan Mietek z pewnością podpowie inne, ciekawe pomysły. Zapraszamy wszystkie dzieciaki i rodziców do działań kreatywnych. Weźcie ze sobą kasztany, żołędzie, liście, patyki, kawałki kory i inne wspaniałe jesienne skarby.

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Prowadzenie: Mieczysław Iwaszko

fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Alfabet Wyobraźni, Wydarzenia nadchodzące