Jesienne wariacje z panem Mietkiem w Alfabecie Wyobraźni

Idzie jesień, dlatego zapraszamy na bardzo jesienne warsztaty. Tym razem Pan Mietek pokaże, jak z pomocą kredek i mazaków wydobyć z papieru szalone barwy jesieni. Do kompletu można wykonać ludzika z kasztanów, wtedy będziemy w pełni przygotowani na nadejście tej barwnej pory roku.

Poniedziałek, 5.10.2020, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy tel. 87 563 85 27

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Prowadzenie: Mieczysław Iwaszko, Pracownia Sztuk Pięknych SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Zdjęcie ilustracyjne: Melany Rizo from Pexels


 

Kategoria: Archiwum