Intensywny koncertowy listopad zespołu Wspomnień Czar. Jeszcze jedna okazja, by posłuchać seniorów

Zespół Wspomnień Czar ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI zaprasza na cykl koncertów “Śpiewając Łączymy Pokolenia” realizowany z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W listopadzie w Piwiarni Warka już dwukrotnie można było posłuchać okolicznościowych koncertów. 29 listopada kolejna okazja. Już ostatnia w tym roku.

Poniedziałek, 29.11.2019, godz. 18:00
Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2

wstęp wolny

Listopad to intensywny czas dla zespołu ]”Wspomnień Czar” ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI. W repertuarze znalazły się aż trzy okolicznościowe koncerty. Dwa już się odbyły, a przed publicznością ostatnia w tym roku szansa posłuchania śpiewających seniorów. Zapraszamy już 29 listopada o 18:00 do Piwiarni Warka na Andrzejki! Wstęp wolny!

Ostatnie koncerty zespołu Wspomnień Czar odbywają się w ramach projektu pn. “Śpiewamy Łącząc Pokolenia” realizowanego z Budżetu Obywatelskiego 2019. Projekt ma promować aktywną działalność artystyczną seniorów i młodego pokolenia wraz z zespołem wokalno-instrumentalnym “Wspomnień Czar” na rzecz mieszkańców Suwałk. We wrześniu odbył się koncert “Jesień idzie przez park” z przebojami m.in. Edith Piaf, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej i Zdzisławy Sośnickiej, a 3 listopada – koncert zaduszkowy. Z kolei 11 listopada obył się koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Kategoria: Aktualności