ODWOŁANE | Zabawy z igłą i nitką: Okna jesienią malowane

Zapraszamy na otwarte warsztaty rękodzieła dla dzieci. Twórczo wykorzystamy bogactwo darów i barw jesieni. Ubierzemy okna, w których już coraz mniej słońca, w kolorowe girlandy, kwiaty, ptaki i w co tylko podpowie Wam wyobraźnia.

UWAGA! wydarzenie odwołane
szczegóły >>
nowy termin: 24.10.2020

Sobota, 17.10.2020 r. godz. 11.00-13.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 563 85 22

Zapraszamy rodziny z dziećmi do pracy twórczej. Za pomocą nitek, liści, gałązek i papieru stworzymy piękne, jesienne dekoracje na okna. Ubierzemy je w kolorowe girlandy, a na kolorowych nitkach zatańczą dekoracje według projektu uczestników. Suchym gałązkom nadamy kolory i udekorujemy barwnymi ptakami z papieru. Wykonamy również różę z wielobarwnych liści klonu. Wykonane ozdoby dzieci zabierają ze sobą.

Prowadzenie: Halina Lutyńska, Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum