21. spotkanie SFBF. Historia zespołu Night Come cz. II

Zapraszamy na drugą część prezentacji multimedialnej poświęconej historii zespołu Night Come. Podczas 21 już spotkania, 4 listopada, poznamy historię dokonań i działalności zespołu w latach 2001-2021. 

4.11.2021, godz. 19.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym

zamów transport door-to-door >>

Night Come, 1994 fot. E. Citko

Zapraszamy na drugą część prezentacji multimedialnej poświęconej historii zespołu Night Come. Podczas 21 już spotkania, 4 listopada, poznamy historię dokonań i działalności zespołu w latach 2001-2021. Poznamy historię dokonań i działalności zespołu Night Come, jednego z najbardziej znanych suwalskich zespołów blues-rockowych.

Spotkania Suwalskiego Fan Clubu Bluesa są finansowane w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego Miasta Suwałk.


Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum