Gry bez prądu i Gry wyobraźni (RPG)

Dwie propozycje na ciekawe spędzenie wolnego czasu dla młodszych i starszych fanów gier. Spotkanie z historycznymi i współczesnymi planszówkami dla dzieci i młodzieży (10+) oraz epickie warsztaty gier fabularnych (Role Playing Game) dla starszej młodzieży (14+) i dorosłych.

Niedziela, 4.10.2020
godz. 10.00 i 12.00

kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca,
zapisy u instruktora, tel. 87 563 85 45 

Zapraszamy na dwa spotkania z grami. Pierwsze – z planszówkami w wydaniu historycznym i współczesnym – kierowane jest do młodszej grupy (10+), drugie, przygody w ramach sesji RPG (Role Playing Game, w dosłownym tłumaczeniu gra z odgrywaniem ról, zwana też grą fabularną lub wyobraźni) – do starszej młodzieży (14+). Mile widziani nowicjusze i starzy wyjadacze! 

Prowadzenie: Magdalena Zielińska, Pracownia Dziedzictwa Kulturowego SOK

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum