Grunt to… mieć plan!- spektakl i warsztaty terapii śmiechem

Zapraszamy na nagrodzony podczas Forum Teatrów Amatorskich PIKTOGRAMY w Białymstoku spektakl w wykonaniu Kamila Zyskowskiego “Grunt to… mieć plan!” w reżyserii Mirosławy Krymskiej. Kamil od 5 lat jest uczestnikiem zajęć w Pracowni Teatralnej Przytulisko wyobraźni SOK. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty terapii śmiechem z Fundacją dr Clown.

4.06.2022, godz. 11.00
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

„Wybitne jednostki mają zawsze pod górkę”, w każdym razie tak twierdzi Jędrek, bohater monodramu. Nawet rodzice nie potrafią docenić geniuszu syna, ale od czego jest pomysłowość? Z dużą dozą humoru i dystansu do siebie opowiada nam o tym dwunastoletni Jędrek. Zapraszamy na nagrodzony podczas Forum Teatrów Amatorskich PIKTOGRAMY w Białymstoku spektakl w wykonaniu Kamila Zyskowskiego “Grunt to… mieć plan!” w reżyserii Mirosławy Krymskiej.

Kamil Zyskowski od 5 lat jest uczestnikiem zajęć w Pracowni Teatralnej Przytulisko wyobraźni SOK. Z sukcesami rozwija w niej swoje pasje teatralno- muzyczne. Gra w spektaklach (Teatr Mniejszy od Mikrusa i Teatr Hybrydowy), widowiskach teatralno-tanecznych, kreował główną rolę w filmie krótkometrażowym “Czarek” w reż. Jacka Chodkiewicza.

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty terapii śmiechem z Fundacją dr Clown.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum