Grudniowy Alfabet Wyobraźni z zimowo-świąteczną tajemnicą

Wyjątkowo w drugą, a nie w pierwszą, grudniową środę zapraszamy do Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką. Galeria Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury dzięki kreatywnemu, pomysłowemu, nieszablonowemu Panu Mietkowi i takim samym dzieciom-uczestnikom zająć, zamieni się w wypełnioną gwarem twórczą przestrzeń.

Środa, 11.12.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania, zajęcia plastyczne, które organizowane są w w prawie każdą pierwszą środę miesiąca – zdarzają się wyjątki i lekkie przesunięcia terminów, tak jak w grudniu.

Alfabet Wyobraźni to też miejsce, gdzie pod okiem Pana Mietka, przy jego pomocy,technicznej i kreatywnej, dzieci tworzą niesamowite małe dzieła sztuki z często zaskakujących materiałów. Wiekowych ograniczeń nie ma jednak żadnych, więc do tworzenia-zabawy mogą włączyć się też rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo. Zapraszamy.

Co miesiąc temat prowadzonych zajęć trzymany jest w tajemnicy do ostatniej chwili i stanowi twórcze zaskoczenie mające stymulować głęboko skrywane pokłady wyobraźni. Co tym razem przygotował Pani Mietek? Czym zaskoczy w tym zimowo-świątecznym czasie? Na pewno po raz kolejny swoją kreatywnością, chociaż za każdym razem wydaje się, że to już niemożliwe…

Tak bawiliśmy się podczas listopadowego Alfabetu Wyobraźni…

… a tak było podczas Alfabetu Wyobraźni w grudniu 2018 roku

fot. Bogusław Wasilewski

***

Zajęcia prowadzone są przez Mieczysława Iwaszko, artystę plastyka, pedagoga, instruktora SOK, prowadzącego w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Sztuk Pięknych.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Alfabet Wyobraźni, Dla dzieci, Sztuki wizualne, Wydarzenia nadchodzące