Grand Prix w prezencie urodzinowym! Wielki sukces Dance Adacemy

Blisko trzystu tancerzy z całej Polski, a suwalski Dance Academy najlepszy! Zespół z Suwalskiego Ośrodka Kultury prowadzony przez Mihaila Nikolova wytańczył Grand Prix na I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca “Białobrzeski Dance Art 2019”.

A łatwo nie było! Na swój występ dziewczęta czekały aż sześć godzin, w dodatku po długiej i męczącej podróży z Suwałk do Nowego Dworu Gdańskiego. Nie dość tego, musiały się zmierzyć z trudną i mocną konkurencją, z najlepszymi formacjami tanecznymi w kraju, przed surowym i profesjonalnym jury.

Udało się, jak zapewnia Mihail Nikolov, reżyser sukcesów Dance Academy, dzięki odwadze, wytrzymałości, ogromnej determinacji i doświadczeniu. Instruktor nie kryje, że jest ze swoich podopiecznych bardzo dumny.

To kolejny sukces w  tym roku – dodać należy, że zespół wytańczył Srebrną Muszelkę na XIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca “Muszelki Wigier”, a w maju zaprezentowały premierowe, fenomenalne widowisko zatytułowane “Światła Brodway’u. Podróż do marzeń”, które uświetniło piąte urodziny zespołu.

Kategoria: Aktualności