Gramy do nieba | Wiesław Jarmoc, Milena Łukasiewicz-Miszkiel oraz Agata Gulbierz

Zapraszamy na kolejny z serii koncertów Gramy do nieba, urokliwy wieczór z muzyką. Koncert w kameralnej atmosferze zagrają Wiesław Jarmoc, Milena Łukasiewicz-Miszkiel oraz Agata Gulbierz. Będzie refleksyjnie i melodyjnie. Zapraszamy!

31.08.2021, godz. 17.00
Fontanna przy ul. Minkiewicza w Suwałkach

wstęp wolny

Koncerty “Gramy do nieba” odbywają się w przestrzeni podwórek osiedlowych, ulic, skwerów, w miejscach rekreacji i odpoczynku mieszkańców Suwałk. Tym razem wieczór z muzyką odbędzie się przy fontannie, na ul. Minkiewicza w Suwałkach. Koncert w kameralnej atmosferze zagrają Wiesław Jarmoc, Milena Łukasiewicz-Miszkiel oraz Agata Gulbierz. Będzie refleksyjnie i melodyjnie. Zapraszamy!

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Archiwum