Gęsia Skórka Blues Band na spotkaniu Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

9. spotkanie fanów bluesa z Suwałk odbędzie się zaledwie dwa tygodnie przed Suwałki Blues Festival. To świetny moment, by wprowadzić się w bluesowy nastrój i odliczać dni do największego w Polsce święta bluesa! Z emocji aż pojawi się gęsia skórka? Na scenie Gęsia Skórka będzie na pewno!

Czwartek, 27.06.2019, godz. 19:00
Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

wstęp wolny | rezerwacja stolików – tel. 502 699 399, email: rezerwacja@browarpolnocny.pl

Zespół GĘSIA SKÓRKA BLUES BAND założony został w Białymstoku w styczniu 2014 roku przez dwóch białostockich muzyków Janusza Nowowsiaka (harmonijka ustna) i Marka Gąsiorowskiego (gitara). Rok później po skompletowaniu składu zespół zagrał premierowy koncert w prestiżowym białostockim klubie Zmiana Klimatu. Potem były liczne koncerty głównie w białostockich klubach i okolicznych miejscowościach oraz niezliczone próby. W pod koniec 2015 do zespołu dołączyła obecna wokalistka Katarzyna Pisula, a latem 2016 zespół zasilił gitarzysta Dariusz Chociej znany m.in. ze współpracy z Martyną Jakubowicz, grupą Daab i Andrzejem Krzywym. W styczniu 2017 basistą zespołu został Jarosław Jefimiuk, który wcześniej grał w zespołach Via Mistica i Dacord.

Repertuar opiera się o bluesową tradycję, ale zagrany jest w dużej mierze z rockowym pazurem. Gęsia Skórka gra największe bluesowe przeboje we własnej autorskiej interpretacji. Ma też kilka własnych utworów, które niebawem doczekają się rejestracji. Obecnie intensywnie pracuje nad autorskim programem, którego istotna część została już zaprezentowana w ramach 10. jubileuszowej edycji Suwałki Blues Festival 2017.

Skład:
Katarzyna Pisula – śpiew
Marek Gąsiorowski – gitara
Dariusz Chociej – gitara
Jarosław Jefimiuk – bas
Janusz Nowowsiak- harmonijka ustna
Marcin Mickiewicz – perkusja

Zobacz także: https://pl-pl.facebook.com/gesiaskorkabb/

 


UWAGA! Zapraszamy do zapisywania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy, pisząc w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.


 

Kategoria: Archiwum