“Gana Cze”. Teatr w plenerze

Zapraszamy w najbliższy czwartek w okolice Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Wystąpią aktorzy Teatru Hybrydowego i Teatru Mniejszy od Mikrusa z SOK. Pokaz wyreżyserowała Mirosława Krymska z Pracowni Przytulisko Wyobraźni SOK we współpracy z Klaudią Kozakiewicz. Autorką koncepcji scenograficznej i wizualnej jest Olga Wielogórska z Pracowni Ceramiki i Grafiki SOK.

9.09.2021, godz. 20:00
Bulwary nad Czarną Hańczą, ul. A. Wajdy 3

wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

9 września, przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia zobaczymy pokaz parateatralny pod tytułem „Gana Cze” w wykonaniu Teatru Hybrydowego SOK oraz Teatru Mniejszy od Mikrusa, w reżyserii Mirosławy Krymskiej z Pracowni Przytulisko Wyobraźni SOK we współpracy z Klaudią Kozakiewicz. Autorką koncepcji scenograficznej i wizualnej jest Olga Wielogórska z Pracowni Ceramiki i Grafiki SOK.

Pod nazwą Teatr Hybrydowy zespół funkcjonuje od 2013 roku (wcześniej „Nie Po Godzinach”). Zajęcia dedykujemy głównie tym, którzy swoją pasję teatralną odkryli późno, albo tym, którzy mają już doświadczenie teatralne i są gotowi poszerzać zdobytą wiedzę. Warsztaty są dobrą okazją do rozwoju swoich umiejętności, ale przede wszystkim pomogą stać się świadomym, aktywnym uczestnikiem życia teatralnego. Oferta skierowana jest do dorosłych w każdym wieku gotowych do podjęcia wyzwania sceny, spełnienia własnych marzeń, działania w grupie i opowiadania o otaczającym nas świecie językiem teatru.

(slider: fot. Bogusław Wasilewski)

Kategoria: Archiwum