Festyn Rodzinny “PWSZ dzieciom”

Koncerty, spektakl teatralny, pokazy iluzji oraz tańca, warsztaty parkour i mnóstwo innych atrakcji czeka na dzieci i całe rodziny w najbliższą niedzielę w miejskim parku. Wszystko za sprawą wyjątkowego pikniku rodzinnego „PWSZ dzieciom”. W programie zabawa, muzyka, sport i nauka – każdy znajdzie każdy coś dla siebie.

Niedziela, 3.06.2018
godz. 12:00-18:00  

park Konstytucji 3 Maja

wstęp wolny

PROGRAM

Od godziny 12.00 na wszystkich czekają liczne stoiska oraz 4 wyjątkowe strefy:

  • nauki (doświadczenia, pokazy i warsztaty prowadzone m. in. przez studentów oraz zaproszone instytucje, jak PEC, PWiK, WORD i wiele innych),
  • zabaw (animacje, gry i konkursy z nagrodami poprowadzą studenci wspólnie z pracownikami SOK),
  • sportu (gry i zabawy sportowe, prowadzone m. in. przez studentów z wykorzystaniem sprzętu OSiR),
  • parkour (warsztaty prowadzone przez akrobatyczno-parkourową grupę Movement z Gdańska)

O godzinie 13.00 w parkowej muszli koncertowej wystąpią zespoły Suwalskiego Ośrodka Kultury: Studia Tańca Dotyk, Radość i Dance Academy, Studio Piosenki Świetlik, Dzieci Suwalszczyzny.

Po muzycznych występach, o godz. 14.00 zapraszamy na „Morskie Opowieści”, spektakl i animacje prowadzone przez Teatr Katarynka. Rozśpiewana załoga opowie o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Odbędzie się akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur.

Po przygodach na pokładzie statku, o godzinie 15.30 zapraszamy na koncert Moniki Bogdanowicz i Kacpra Skrodzkiego. Po koncercie, o godzinie 16.15 rozpocznie się tajemniczy pokaz iluzji i magii. Wieczór zakończy koncert gwiazdy wieczoru – Agnieszki Adamczewskiej, której debiutancki singiel „Na wszystko przyjdzie czas” podbija radiowe listy przebojów – start o godz. 17.00. 

Współorganizatorem Pikniku Rodzinnego „PWSZ dzieciom”, odbywającego się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałki, jest Suwalski Ośrodek Kultury. Wydarzenie jest realizowane w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2018.


Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget