Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca Muszelki Wigier

Festiwal Muszelki Wigier 2020 odbędzie się w dniach 8-10 października 2020 r.

Program festiwalu:

8.10 godz. 9.00-19.00 – przesłuchania
9.10 godz. 9.00-12.00, 13.00-18.00 – przesłuchania
10.10 godz. 14.00 – koncert ZAiKS
10.10 godz. 15.30-18.30 – Gala Laureatów

W tym roku festiwal odbywa się bez udziału publiczności. Młode talenty będzie można oglądać podczas transmisji Gali Finałowej online.

Szczegóły na stronie www.muszelkiwigier.pl.

Aktualne informacje na temat XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier 2020 znajdują się na stronie organizatora festiwalu, Fundacji na Rzecz Rozwoju Społecznego: www.muszelkiwigier.pl

Adres do korespondencji:
Fundacja Na Rzecz Rozwoju Społecznego, ul. Noniewicza 59, 16-400 Suwałki
z dopiskiem „Muszelki Wigier 2020”

Kontakt: 606 240 130 | zppp1@wp.pl | muszelkiwigier.pl


Co roku na przełomie maja i czerwca Suwałki żyją według rytmu młodych ludzi licznie uczestniczących w zmaganiach konkursowych, panelach warsztatowych, spotkaniach integracyjnych i koncertach – wszystko to w ramach jednego wydarzenia dedykowanego miłośnikom tańca i śpiewu – „Muszelek Wigier”. Misją festiwalu było i jest wspieranie i promowanie młodych talentów. Organizatorzy chcą, żeby był początkiem kształtowania artystycznych osobowości, ale również inspiracją dla opiekunów uzdolnionej młodzieży. Warto podkreślić, że „Muszelki Wigier” umożliwiają nie tylko prezentację swoich umiejętności przed liczną publicznością, ale również otrzymanie nominacji na inne festiwale odbywające się w Polsce i za granicą (m.in. w Koninie, Kielcach, Włoszech, Bułgarii, Chorwacji).

Organizatorom bardzo zależy na tym, aby laureatów festiwalu odpowiednio uhonorować, a wszystkim uczestnikom zapewnić atmosferę obiektywnej oceny, docenienia ich talentu i wspierania pracy. Uczestnicy suwalskiego festiwalu walczą o Grand Prix oraz o Złotą, Srebrną i Brązową Muszelkę Wigier w dwóch podstawowych kategoriach: taniec i śpiew. Laureaci występują w otwartym dla szerokiej publiczności uroczystym koncercie finałowym. Przede wszystkim jednak „Muszelki Wigier” mają być okazją do stworzenia festiwalowej wspólnoty utalentowanych młodych ludzi. Pozwolić na wymianę doświadczeń i wrażeń oraz prezentację możliwości, skonfrontować i zweryfikować dokonania z sobie podobnymi pasjonatami, a także ułatwić przepływ profesjonalnej wiedzy. Części konkursowej towarzyszą zajęcia warsztatowe prowadzone przez znanych i cenionych choreografów, trenerów wokalnych i reżyserów koncertów oraz spotkania integracyjne.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu!

Wszelkie aktualne informacje na temat XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier 2020 znajdują się na stronie organizatora festiwalu, Fundacji na Rzecz Rozwoju Społecznego: www.muszelkiwigier.pl. 


Adres do korespondencji:
Fundacja Na Rzecz Rozwoju Społecznego
ul. Noniewicza 59, 16-400 Suwałki
z dopiskiem „Muszelki Wigier 2020”

Kontakt: 
606 240 130 | zppp1@wp.pl | muszelkiwigier.pl


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>