Ferie 2021. Zimowa Akademia Artystyczna SOK

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją w sprawie zajęć dla dzieci i młodzieży, przygotowujących do koncertów i prezentacji, w okresie ferii.

4-17.01.2021
Suwalski Ośrodek Kultury

 

  1. Oferta Suwalskiego Ośrodka Kultury na ferie zimowe w terminie  4-17.01.2021 r. Szczegóły >>
  2. Wykaz pracowni artystycznych, w których będą odbywały się zajęcia przygotowujące do prezentacji i koncertów:

PRACOWNIE MUZYCZNE

Instruktor – Anna Szafranowska, e-mail: anna.szafranowska@soksuwalki.eu
Instruktor – Emil Kulbacki, e-mail: emil.kulbacki@soksuwalki.eu
Instruktor – Tomasz Kierejsza, e-mail: tomasz.kierejsza@soksuwalki.eu
Instruktor – Wiesław Jarmoc, e-mail: wieslaw.jarmoc@soksuwalki.eu

PRACOWNIE TEATRALNE

Instruktor – Mirosława Krymska, e-mail: miroslawa.krymska@soksuwalki.eu
Instruktor – Grażyna Filipowicz-Karp, e-mail: grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu

PRACOWNIE TANECZNE

Instruktor – Ewa Niedźwiecka, e-mail: ewa.niedzwiecka@soksuwalki.eu
Instruktor – Iryna Popova, e-mail: iryna.popova@soksuwalki.eu
Instruktor – Jadwiga Tylenda, e-mail: jadwiga.tylenda@soksuwalki.eu
Instruktor – Mihail Nikolov, e-mail: mihail.nikolov@soksuwalki.eu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA I RZEMIOSŁA

Instruktor – Lidia Żyniewicz, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu
Instruktor – Halina Lutyńska, e-mail: halina.lutynska@soksuwalki.eu

PRACOWNIE PLASTYCZNE

Instruktor – Mieczysław Iwaszko, e-mail: mieczyslaw.iwaszko@soksuwalki.eu
Instruktor – Halina Mackiewicz, e-mail: halina.mackiewicz@soksuwalki.eu

PPRACOWNIA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

Instruktor – Magdalena Zielińska, e-mail: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu

PRACOWNIA CERAMIKI I GRAFIKI

Instruktor – Olga Wielogórska, e-mail: olga.wielogorska@soksuwalki.eu

  1. Wyżej wymienione zajęcia odbywać się będą  od poniedziałku do piątku  (z zachowaniem reżimu sanitarnego) w godz. 9.00-15.00, po uprzednim zgłoszeniu uczestnictwa do instruktorów.

Szczegółowe informacje na temat zajęć >>


 

Kategoria: Dla dzieci, Wydarzenia nadchodzące