Europejski Dzień Seniora ze Wspomnień Czar

Koncertem “Powróćmy jak za dawnych lat”, razem ze Stowarzyszeniem Twórczych Seniorów ROZŁOGI, uczcimy Europejski Dzień Seniora 2019. W Suwalskim Ośrodku Kultury, razem z zespołem Wspomnień Czar wystąpią przedstawiciele lokalnie działających grup senioralnych, ale również młodzież i dzieci. Będzie radośnie, kolorowo i międzypokoleniowo. 

Czwartek, 17.10.2019, godz. 10:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Po raz czwarty w Suwałkach, a drugi raz ze Stowarzyszeniem Twórczych Seniorów ROZŁOGI we współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury będziemy obchodzić Europejski Dzień Seniora. Na scenie im. Andrzeja Wajdy obok zespołu “Wspomnień Czar” wystąpią przedstawiciele lokalnie działających grup senioralnych, ale również młodzież i dzieci. Koncert ma na celu integrację środowiska senioralnego, motywowanie go do dalszego przełamywanie stereotypów na temat starości i barier wiekowych oraz przełamanie stereotypów na temat starości i jej ograniczeń. Suwalscy seniorzy pokazują, że nie takich ograniczeń ,których nie można pokonać. Zapraszamy na dzień pełen radości, kolorów i międzypokoleniowego porozumienia.

Gospodarzem wieczoru będzie znany i lubiany zespół “Wspomnień czar”. Zespół ma w repertuarze piosenki takich klasyków sceny, jak: Edith Piaf, Irena Santor, Sława Przybylska, Rena Rolska, Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Kurtycz. 

 


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum