Elektroniczna Odyseja na Dywaniku u Marii. Dowodzą Karina i SiapaBum

Do końca letniego cyklu koncertów Na Dywaniku u Marii – Kratery Emocji zostało jeszcze trochę czasu. Przed nami trzy koncerty. Sierpień zaczniemy z kolektywem djski – Karina & SiapaBum, który zabierze nas w Elektroniczną Odyseję. Chętni na taką wyprawę zbierają się 2 sierpnia na placu Marii Konopnickiej.

Piątek, 2.08.2019, godz. 20:00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka – w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.

Kolektyw djski – Karina & SiapaBum
Elektroniczna Odyseja

Elektroniczna Odyseja to kolektyw didżejski, w którego skład wchodzi dwóch DJi oraz team wspierających (kochana graficzka #BLER). W życiu zgodnie idą pod prąd. Stąd też narodziła się w nich i połączyła chęć na ożywienie bluesowych Suwałk muzyką elektroniczną na wysokim poziomie. Każde jest indywidualistą i jednocześnie wszyscy się dopełniają.

Siapa Bum (prywatnie Maciek Łoziński) to dj z długim już stażem (gra i organizuje imprezy od 2011 roku, wcześniej w Warszawie założył Electrocapital). Lubi wyszperać muzyczne perełki, dokopać się do zapomnianych gatunków i wycisnąć z nich świeży sok, zaskoczyć ich niespotykanym połączeniem. Jako DJ obraca się w kręgach elektroniki tanecznej – od majestatycznie kroczącego nu-disco po euforyczny happy hardcore, od minimalu po industrial, od Kraftwerku po Aphex Twin. Zawsze bardzo syntetycznie. Prywatnie zatacza dużo dalsze muzyczne kręgi, a kiedy nie skupia się na muzyce, pcha do przodu Robotix – zespół programistów i eksperymentuje w sadzie i ogrodzie.

Karina, wcześniej Karihari (Karina Sosnowska), to Djka, która zaczynała już w podstawówce grając z kaseciaków ale poważnie podeszła do sprawy prawie cztery lata temu, kiedy to zapoczątkowała cykl imprez propagujących muzyką elektroniczną w mieście o nazwie Wielka Noc Party, które odbywały się w Suwalskim “Kominie”. Została okrzyknięta Matką Boską Dyskotekową i każdy jej to przyznaje, że łączy po mistrzowsku znane i nieznane dyskotekowe tematy z techno bitem. Jej krąg zainteresowań to również takie gatunki jak minimal, house, d&b czy elementy etno. Nigdy nie wiadomo, co jej w duszy akurat zagra. Poza tym Karina jest artystą plastykiem i pedagogiem oraz działaczem społecznym.


LETNIE KONCERTY
NA DYWANIKU U MARII 2019 – KRATERY EMOCJI*

*na cześć poetki,
decyzją Międzynarodowej Unii Astronomicznej,
jeden z kraterów na Wenus został nazwany “Konopnicka”

29.06 | Pod Strzechą – Na przekór prognozom
5.07 | Goldies Oldies – Swingowy lipiec z nutami jazzu i bossa novy
19.07 | No Logo – Wspólne granie, energia, opowieści… 
26.07 | Wiesław Jarmoc & Agata Gulbierz – Wbrew grawitacji, wieczór poezji śpiewanej
2.08 | EletricFeels – kolektyw Djski: Karina (Karihari), SiapaBum, Rafaelo – Elektroniczna Odyseja
16.08* | Wspomnień Czar – Na jagody
*UWAGA! Koncert wyjątkowo odbędzie się w muszli koncertowej w parku Konstytucji 3 Maja.
23.08 | Susz – Księżycowy wieczór z poezją Leśmiana

UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka – w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum