Dziecięca Akademia Rękodzieła: Witaj Święty Mikołaju!

Najwyższy czas, by nie tylko pomyśleć o świątecznym nastroju w domu, ale też zacząć go tworzyć! Zapraszamy na warsztaty, podczas których wspólnie stworzymy ozdoby bożonarodzeniowe. Własnoręcznie wykonane dekoracje idealnie sprawdzą się jako dopełnienie świątecznych wnętrz, ale też jako wspaniały, jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskich! 

5.12.2021, godz. 11.00

Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona 
zamów transport door-to-door >>

Tym razem, podczas świątecznych warsztatów zanurzymy się w klimat bałwanków, śnieżynek, gwiazdek i aniołków. Zapraszamy całe rodziny na kreatywne zajęcia! Wspólnie spróbujemy wykonać oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe, które wyczarują świąteczny nastrój w domu. Własnoręcznie wykonane dekoracje idealnie sprawdzą się jako wspaniały, jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskich! W cenie biletu wstępu są wszystkie niezbędne materiały, fachowa pomoc znakomitej instruktorki oraz coraz bardziej świąteczna atmosfera w Galerii Patio SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum