Dziecięca Akademia Rękodzieła. W poszukiwaniu zimy

Podczas Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. W poszukiwaniu zimy, młodzi adepci sztuki przybiorą rolę detektywów. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, szukać tropów i wskazówek, które pozwolą odnaleźć im oznaki zimy. Jeżeli pogoda pozwoli, na eksplorację wyruszymy również na zewnątrz. Trudy poszukiwań zwieńczone zostaną warsztatami zimowych dekoracji.

29.01.2022, godz. 11.00

Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 8 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona 
zamów transport door-to-door >>

Podczas Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. W poszukiwaniu zimy, młodzi adepci sztuki przybiorą rolę detektywów. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, szukać tropów i wskazówek, które pozwolą odnaleźć im zimę. Jeżeli pogoda pozwoli, poszukiwania odbędą się również na zewnątrz. Trudy poszukiwań zwieńczone zostaną warsztatami zimowych dekoracji.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum