Dziecięca Akademia Rękodzieła: Kolorowa jesień

Jesienne spotkanie Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. „Kolorowa jesień” sprawi, że pora roku, która często kojarzy się nam z pluchą i brakiem słońca, za pomocą wykonanych dekoracji rozbłyśnie wieloma kolorami i ubarwi nieco ten smutny krajobraz za oknem. Zabierzcie ze sobą dobry humor i energię do wspólnej zabawy!
 
5.11.2022, godz. 11.00-13.00
Galeria Patio SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 10 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc: 785041177

zamów transport door-to-door >>

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata kreatywnego rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie młodzi adepci Akademii nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Jesienne spotkanie Akademii pt. „Kolorowa jesień” sprawi, że pora roku, która często kojarzy się nam z pluchą i brakiem słońca, za pomocą wykonanych dekoracji rozbłyśnie wieloma kolorami i ubarwi nieco ten smutny krajobraz za oknem. Zabierzcie ze sobą dobry humor i energię do wspólnej zabawy!

Warsztaty poprowadzi Lidia Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum