Dziecięca Akademia Rękodzieła

Wakacje czas start, zatem “Zabawę czas zacząć”! Pracownia Rękodzieła i rzemiosła SOK zaprasza na ekologiczne, kreatywne warsztaty. Połączymy przyjemne z pożytecznym i wspólnie wykonamy z recyklingowanych materiałów kolorowe gadżety, które z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych zabaw.

26.06.2021, godz. 10.00-12.00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona

Podczas czerwcowej Dziecięcej Akademii Rękodzieła pod bardzo wakacyjnym tytułem “Zabawę czas zacząć”, dowiemy się jak z pozornie bezużytecznych przedmiotów wykonać wspaniałe gadżety, które będą towarzyszyć nam podczas wakacyjnych zabaw. Przyda się wszystko, co mamy pod ręką. Plastikowa butelka, skrawki kolorowego, kartonowe pudełko?- wyczarujemy z tego kolorowe wiatraczki, spinnery, śmigełka i inne drobiazgi. 

Warsztaty prowadzić będzie Lidia Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

 

 

 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum