Duet Jazz Standards na spotkaniu Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

14. spotkanie fanów bluesa z Suwałk odbędzie się kilka dni po wakacjach. Dobry moment, by wprowadzić się w jesienny, bluesowy nastrój i odliczać dni do następnego lipca i największego w Polsce święta bluesa. Muzyczne wrażenia zapewni duet Jazz Standards, czyli Wiesław Jarmoc i Milena Łukasiewicz-Miszkiel.

piątek, 4.09.2020, godz. 19.00
klub muzyczny, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

Duet rozpoczął swoją współpracę muzyczną ponad 5 lat temu wykonując znane standardy jazzowe w zespole Wigry Swingers. Obecnie grają w zespole The Way (znany kiedyś pod nazwą Milena Band) tworząc muzykę bluesowo-rockową, we współpracy z wieloma suwalskimi tekściarzami. Od prawie dwóch lat pracują nad projektem jazzowym, gdzie proponują własną interpretację standardów jazzowych w towarzystwie wyłącznie wokalu i gitary.

UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 
Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >>

Kategoria: Archiwum