Dawid Podsiadło – Wielkomiejski Tour

Dawid Podsiadło dwukrotnie w kwietniu wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury. Bilety, podobnie jak na inne koncerty na trasie „Wielkomiejski Tour”, sprzedały się w ekspresowym tempie. Szczęśliwcy, którym udało się zdobyć bilety, usłyszą na żywo jednego z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów ostatnich lat.

16-17.04.2019, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy,  ul. Papieża Jana Pawła II 5

Bilety: 139/109 zł (koncert 16.04) i 129/149 zł (koncert 17.04) dostępne na: www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo – WYPRZEDANE!

*Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie” Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita “Wielkomiejski Tour” znajdą się: Starachowice, Wolbrom, Bolesławiec, Włocławek, Kościan czy Żyrardów oraz Suwałki, gdzie odbędą się dwa koncerty.

Partnerem Strategicznym „Wielkomiejskiego Tour’u” jest Bank Credit Agricole.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące