Dawid Podsiadło i “Leśna muzyka” w SOK

Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadły. Artysta nie odwołał koncertów, ale przełożył ich daty. Do Suwałk powraca jesienią tego roku. „Leśna muzyka” jest pierwszą akustyczną trasą w karierze muzyka, który przygotował dla swoich fanów niespodziankę – posiadacze biletów będą mogli zakupić limitowaną płytę z nagraniami z koncertu. 

piątek, sobota
2, 3.10.2020

Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Oświadczenie organizatora koncertów Dawida Podsiadło w Suwalskim Ośrodku Kultury:

Szanowni Państwo,
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz obsługi, działając zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów jesteśmy zmuszeni przełożyć najbliższe koncerty Dawida Podsiadło zaplanowane na marzec i kwiecień.

Nowe daty wydarzeń poniżej – zostaną także podane na profilu Artysty na Facebooku i Instagramie.
23.04 Suwałki – nowa data: 01.10
24.04 Suwałki – nowa data: 02.10

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, a przełożone koncerty odbywają się w tych samych miejscach.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwych zwrotów biletów zostaną przekazane przez eBilet, na adresy mailowe podane przez klientów podczas procedury zakupu.

Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość – pracujemy bardzo intensywnie ale ze względu na nagłą i bardzo trudną sytuację oraz ogromną ilość przekładanych lub odwoływanych wydarzeń czas oczekiwania na maila może być dłuższy niż normalnie.

Agencja Limatola


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące