Cudowna terapia. Komedia terapeutyczna

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, konieczności łączenia sił i znajdowaniu radości w małych rzeczach. Znakomite role, zabawne sytuacje, intrygi, wartka fabuła, niespodziewane zwroty akcji i dużo mądrego, dobrego humoru. Zabawa dla wszystkich. A wszystko to dzięki znakomitym aktorom – znanym z wielu ról filmowych i teatralnych.

13.11.2021, godz. 17.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 95/90 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
zniżki dla grup powyżej 12 osób (przy płatności w kasie biletowej SOK)
organizator: Studio Kultury i Sztuki Agencja Artystyczno-Koncertowa ARTEX Marek Jachimowicz

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdowaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Znakomite role, zabawne sytuacje, intrygi, niespodziewane zwroty akcji i dużo mądrego, dobrego humoru. Zabawa dla wszystkich. A wszystko to dzięki znakomitym aktorom – znanym z wielu ról filmowych i teatralnych.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada (wymiennie):
Joanna Dorek: Dominika Ostałowska / Joanna Trzepiecińska / Olga Bończyk 
Walenty Dorek: Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny 
Terapeuta: Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek / Dariusz Taraszkiewicz

Twórcy:
reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz 
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz 
choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser 
muzyka: Krzysztof Matysiak

Czas trwania spektaklu: ok 90 minut

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum