XVII Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2023

Powraca konkurs dla młodych wokalistów z regionu! Gdy pierwsi młodzi wykonawcy stanęli na scenie I Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik, tych, którzy wystąpią w tym roku, nie było jeszcze na świecie. To już siedemnasta edycja Konfrontacji, które przyciągają najlepszych młodych wokalistów w północno-wschodniej Polsce!

12.05.2023, godz. 10.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

ZGŁOSZENIA DO 10 maja 2023 r.

zamów transport door-to-door >>

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych z regionu. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.


ZGŁOSZENIA

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZEŃ

Jak się zgłosić do udziału?

Do 10 maja 2023 roku wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia na adres
Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Jana Pawła II 5
16-400 Suwałki
z dopiskiem „Świetlik 2023”
lub na adres email: emil.kulbacki@soksuwalki.eu

Udział w Konfrontacjach wymaga wpłaty wpisowego w wysokości 30 zł od uczestnika.

UWAGA!!!! Zmiana numeru konta!!!!
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE>>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

12 maja 2023
10:00 — 12:45 (2h 45′)

ul. Jana Pawła II 5

Dzieci

Link do wydarzenia