Wiosna idzie przez świat. Spotkanie autorskie z Anną Kropiewnicką

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Kropiewnicką, mieszkającą w Suwałkach autorką i ilustratorką książek dla dzieci, m.in.: “Wierszorymków dla Antosia i Malwinki”. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek z osobistą dedykacją autorki. 

15.04.2023, godz. 16.00
Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Kropiewnicką, mieszkającą w Suwałkach autorką i ilustratorką książek dla dzieci. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek z osobistą dedykacją autorki.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję zapoznać się z nowymi wydawnictwami autorki:

„Wiosna idzie przez świat” – wierszyki o tematyce wiosennej wraz z kolorowanką

„Alfabet zwierząt 2” – zbiór wierszyków o zwierzętach na każdą literę alfabetu

„Przygody alfabetu” – zbiór wierszy na każdą literę alfabetu o różnorodnej tematyce

Anna Kropiewnicka to regionalna pisarka i ilustratorka książeczek dla dzieci. Z z wykształcenia jest nauczycielką edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nie dziwi zatem fakt, że jej twórczość dla dzieci zawiera wątki edukacyjne oraz humorystyczne. Pisze od kilkunastu lat, głównie wiersze i wierszowane bajki przeznaczone zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak i miłośników poezji dziecięcej. Wydała już kilka pozycji, najnowsze z nich to: “Łąkowe opowieści” – wiersze o zwierzętach łąkowych, przemycające również cechy i zainteresowania dzieci (m.in.: “Wybory Miss Łąki”, “Jaszczurka modelka”, “Bocian i żabka, ślimak i przyjaciele”), Gdzie mieszkają litery?”wiersze związane z alfabetem (m.in.: “Imiona alfabetu”, “Przygody Alfabetu”, “Owocowy Alfabet”, “Alfabet zwierząt”) oraz Wierszorymki dla Antosia i Malwinki” – wiersze opowiadające o dzieciach, ich przywarach, zainteresowaniach.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

15 kwietnia 2023
16:00 — 17:30 (1h 30′)

ul. T. Noniewicza 71

Dzieci, Wszyscy

Link do wydarzenia