Warsztaty Breakdance z członkami Domu Latających Tancerzy.

Już 8 czerwca b.r. w ramach Suwałki Street Festiwal członkowie Domu Latających Tancerzy poprowadzą wyjątkowe warsztaty Breakdance. To grupa artystów Street Dance, która realizuje widowiskowe pokazy. Pod tą niewątpliwie chwytliwą nazwą prezentują się białostockie grupy: Bangers Crew i Original Crazy Breakers, a także inni zaproszeni artyści do celów realizacji konkretnego projektu.

8.06.2024, godz. 10.30

Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
wstęp wolny

Warsztaty odbędą się w Suwalskim Ośrodku Kultury, a uczestnictwo jest w pełni bezpłatne. Oferta skierowana jest do dziewcząt i chłopców w przedziale wiekowym 10-15 lat. Jedynym warunkiem koniecznym do udziału w projekcie jest wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie dostartu.pl (https://tiny.pl/d5lzc).
Ograniczona ilość miejsc!!!!

Doświadczeni tancerze podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat podstawowych elementów i kroków b-boy dance. Uczestnicy zajęć nauczą się tworzyć z podstawowych kroków rozbudowane sekwencje, wykonywać ruchy oraz kroki na różnych poziomach i łączyć je w jedną oryginalną płynną formę. Rozwiną kreatywność, swój indywidualny charakter i sprawność!


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

8 czerwca 2024
10:30 — 12:30 (2h)

ul. Jana Pawła II 5

Dzieci

Link do wydarzenia