PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA! Bardzo dzikie warsztaty filmowe

3-9 lipca 2023 r., zgłoszenia do 9 czerwca 2023 r.

ZAPISY>>

BARDZO DZIKIE WARSZTATY FILMOWE TO PROPOZYCJA EDUKACYJNA ZORGANIZOWANA WE WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁĄ FILMOWĄ W ŁODZI DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 15-19 LAT ZAINTERESOWANEJ TEMATYKĄ FILMOWĄ. WARSZTATY MAJĄ FORMĘ STACJONARNĄ (KUKLE), TRWAJĄ 7 DNI, PODCZAS KTÓRYCH ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA Z PODSTAWOWYCH DZIEDZIN KINETOGRAFII.

Na Warsztaty zostanie przyjętych 14 uczestników. Razem ze zgłoszeniem kandydaci są zobowiązani do przesłania krótkiego pomysłu na film – forma dowolna. Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną zaproszeni do 2 etapu – na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w formie online.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO DRUGIEJ EDYCJI WARSZTATÓW:
9 CZERWCA 2023

Założenia kursu

Za merytoryczną wartość Bardzo Dzikich Warsztatów odpowiada najważniejsza instytucja edukacji filmowej w Polsce – Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L.Schillera w Łodzi. Jej wykładowcy opracowali dedykowany uczestnikom program kursu, który przybliży wszystkie aspekty związane z pracą nad filmem. Nauczą się tworzyć krótkie formy filmowe za pomocą budżetowych sprzętów filmowych. Poznają pracę na planie filmowym. Na zakończenie kursu powstaną dwie sceny fabularne, napisane oraz zrealizowane przez uczestników w grupach, pod nadzorem wykładowców.

SZCZEGÓŁY>>


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

9 czerwca 2023
19:00 — 23:00 (4h)

Inne

Wszyscy

Link do wydarzenia