Koncert Walentynkowy. Serduszko puka w rytmie cha-cha…

W lutym zapraszamy na kolejną muzyczną ucztę. Suwalska Orkiestra Kameralna wystąpi wraz solistami Roksaną Maciejczuk, Jakubem Milewskim, dodatkowym punktem programu będzie recytacja wierszy w wykonaniu Włodzimierza Ciborowskiego, pokaz tańca Yulii Krat oraz pary z zespołu ZPiT Suwalszczyzna: Teresy Słabińskiej – Kutyło oraz Przemysława Turowskiego.

Bilety 40 zł

zamów transport door-to-door >>

KONCERT WALENTYNKOWY “Serduszko puka w rytmie cha-cha…” odbędzie się 10 lutego w Suwalskim Ośrodku Kultury. Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Cezarego Gójskiego wystąpi wraz solistami Roksaną Maciejczuk (sopran) oraz Jakubem Milewskim (baryton). W repertuarze m. in.: “Serduszko puka w rytmie cha-cha” Romualda Żylińskiego, temat z filmu “Love story” Francisa Lai, tango z filmu “Zazdrość i medycyna”, uwertura do opery Carmen Georges Bizet. Dodatkowym punktem programu będzie recytacja wierszy w wykonaniu Włodzimierza Ciborowskiego, pokaz tańca Yulii Krat oraz pary z zespołu ZPiT Suwalszczyzna: Teresy Słabińskiej-Kutyło oraz Przemysława Turowskiego.

Roksana Maria Maciejczuk – urodzona w 2000 r. w Suwałkach. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach w klasie śpiewu solowego Marleny Borowskiej. Jest studentką III roku studiów licencjackich wydziału Wokalno- Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. Izabeli Kłosińskiej. Czytaj dalej>>>


Jakub Milewski 

Z wykształcenia śpiewak operowy, z zamiłowania kompozytor i dyrygent, a także producent dużych projektów muzycznych. Z wyróżnieniem ukończył studia w Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina w Warszawie w klasie Profesora Roberta Cieśli. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Ostrołęki i dwukrotny Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. W październiku 2011 roku rozpoczął studia w Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Kolejne lata przyniosły mu pracę nad spektaklami operowymi Sen nocy letniej B. Brittena (Teatr Wielki – Opera Narodowa) i Wesele Figara (Warszawska Opera Kameralna), a także musicalem Rebella z muzyką Piotra Rubika w Sali Kongresowej i Łazienkach Królewskich. Na przełomie 2015 i 2016 roku przebywał na wyjeździe stypendialnym we Włoszech w Conservatorio Statale di Musica G. Rossini w Pesaro. Uczestniczył w Masterclass wybitnych śpiewaków m.in.: Evghenii Dundekovej, Jose Carrerasa.


Cezary Gójski. Naukę gry na skrzypcach rozpoczął w wieku 7 lat w Państwowej Podstawowej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Warszawie w klasie prof. Józefa Laskowskiego. Naukę kontynuował w Państwowej Szkole Muzycznej Stopnia Podstawowego i Licealnego im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie skrzypiec prof. Marka Zebury oraz Pawła Rybkowskiego. biorąc czynny udział w warsztatach i kursach mistrzowskich pod czujnym okiem znakomitych profesorów i pedagogów. Czytaj dalej>>>


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

10 lutego 2023
19:00 — 20:00 (1h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia