ZMIANA TERMINU! Imię | Spektakl

‼️UWAGA‼️ Z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakl IMIĘ zostanie przeniesiony z 23.04.2023 r. na 10.09.2023 r. Godziny pozostają bez zmian, bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za utrudnienia.

Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty „Imienia”. „Imię” nie jest komedią pozbawioną refleksji, a śmiech bywa tutaj gorzki. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy już 23 kwietnia w Suwalskim Ośrodku Kultury.!

bilety: 80, 110, 120 zł  bilety dostępne online, lub w kasie SOK

godz. 16.00 

organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

„Imię”, to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Nakręcony w 2013 roku film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty „Imienia”, porównywanego często do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). I podobnie, jak sztuka Rezy, „Imię” nie jest komedią pozbawioną refleksji, a śmiech bywa tutaj gorzki.

Akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście, to przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania wydawał się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: Czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Wojciech Malajkat, Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

10 września 2023
16:00 — 18:00 (2h)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia