Alfabet Wyobraźni ze Sztuką | Wędrówki zakochanych

Luty to miesiąc miłości, dlatego tuż po feriach zapraszamy na kolejny Alfabet Wyobraźni ze Sztuką. Wędrówki zakochanych będą tym razem tematem twórczego spotkania. Zapraszamy do wspólnego, kreatywnego popołudnia.

Patio, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny 

zamów transport door-to-door >>

Luty to miesiąc miłości, dlatego tuż po feriach, wyjątkowo w trzecią środę miesiąca zapraszamy na kolejny Alfabet Wyobraźni ze Sztuką. Wędrówki zakochanych będą tym razem tematem twórczego spotkania. Zapraszamy do wspólnego, kreatywnego popołudnia.

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdą pierwszą środę w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

15 lutego 2023
16:00 — 18:00 (2h)

ul. Jana Pawła II 5

Dzieci

Link do wydarzenia