20-lecie Studia Piosenki „Świetlik”

Studio Piosenki „Świetlik” w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji, serdecznie zapraszamy na wspaniały koncert. Wystąpią młodzi adepci sztuki wokalnej.

21.06.2024, godz. 19.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, Suwałki, ul. Jana Pawła II 5

Bilety w cenie 40 zł dostępne w kasie SOK
Suwalską Kartą Mieszkańca >>  zniżki do 50% (Dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie.)

Studio Piosenki „Świetlik” w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Jego powstanie zostało zainicjowane w 2004 r. podczas I edycji Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik. Grupę prowadzi i szkoli Emil Kulbacki. Pod okiem instruktora młodzież poznaje podstawowe zasady emisji głosu, pracy z mikrofonem oraz przygotowuje utwory i kształci umiejętności związane z publicznym wykonywaniem piosenki na scenie. Repertuar zespołu obejmuje utwory rozrywkowe, patriotyczne, religijne oraz kolędy i piosenki świąteczne. Młodzi wokaliści uczą się śpiewać piosenki zarówno solo, w małych dwu- trzyosobowych zespołach, jak również przygotowują repertuar jako cały zespół „Świetlik”.

Zespół udziela się artystycznie na różnego rodzaju koncertach i wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta w Suwałkach. Swoje umiejętności wokalne prezentują z powodzeniem na konkursach i festiwalach wokalnych w kraju. Grupa jest również zapraszana do koncertów przez inne zewnętrzne instytucje.

SPONSORZY:

Matrix, Trans-Kaps, Bank Spółdzielczy w Rutce Tartak, Biuro Rachunkowe TRIBUTUM Dorota Ołów, Meliorex, MART-MAR, ZUBRZYCKI, Edyta Muracka APTEKA, Cymes Suwałki.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

21 czerwca 2024
19:00 — 20:30 (1h 30′)

ul. Jana Pawła II 5

Wszyscy

Link do wydarzenia